3 Eylül 2012 Pazartesi

Epilasyon Merkezi - Lazerline

Epilasyon Fiyatlari ve Epilasyon Merkezleri
Epilasyon Nedir?
https://lh6.googleusercontent.com/-BUXo5mSnmgI/UETGyUW8ghI/AAAAAAAAAmw/fVkDPIbWbdw/h120/lazerline.pngEpilasyon; vücuttaki istenmeyen tüylerin, kılların kalıcı olarak veya uzun süreli uzaklaştılmasını sağlayan uygulama yöntemlerinin genel adıdır. Geçici epilasyon yöntemleri olduğu gibi kalıcı epilasyon yöntemleri de geliştirilmiştir. Lazerli epilasyonun farkı ise; bu yöntemlerin kalıcı ya da en azından uzun süreli sonuçlar sağlaması olasılığının daha yüksek olmasıdır. Kalıcı epilasyonun temel işleyişi lazer teknolojisinin uygulama biçimine bağlıdır. Pek çok alanda lazerli tedavi yöntemlerinden yararlanılmaktadır. Kılı üreten kök hücrelerin lazer ışınıyla tahrip edilmesi sonucunda kıl köklerinde hasar meydana getirerek kıl büyümesini ya da varlığını ortadan kaldırma yöntemi uygulanmaktadır. Kıl kökünün tahrip olma miktarı epilasyonun başarısını belirleyen en önemli kriterdir, genellikle bu duruma dair başarı değeri hemen hemen tüm kılların büyümesinin durdurulması için aynı başarı sonucuna sahiptr. Geçici yöntemlere tıp tabirinde farklı bir şekilde isim verilmiştir, o yönteme de depilasyon yöntemleri denilmektedir. Geçici yöntemler ya da depilasyon yöntemleri için şu uygulamalar vardır; ağda, sarartma, ıplik ile alma, Friksiyon, Epilatörler, traş, krem depilatörler. Lazer epilasyon hakkında merak ettikleriniz varsa doğrudan iletişim kurabileceğiniz lazerline.com.tr web sayfasını ziyaret edebilir, tüm lazerli teavilerde Lazerline Özel Polikliniği'ni kullanabilirsiniz.
Lazer Epilasyon Merkezi
Lazerli tedavilerle en verimli sonuçlar elde edebileceğinizi sizin de bilmenizi isteriz. Lazerli tedavilerin çoğu başarılı kalıcı çözüm sağlamaktadır. Türkiye'de lazerli tedavi uygulamaları alanında başarısını kanıtlamış bir klinik olan; Lazerline ile siz de şikayetlerinizden kurtulabilirsiniz. Siteyi ziyaret ederek, Online İletişim Formu aracılığıyla iletişime geçebilir, fiyatlar hakkında bilgi edinebilir, dilediğiniz konuda destek ve bilgi edinebilirsiniz.
https://lh5.googleusercontent.com/-vXlImK7m800/UETGTtdyJAI/AAAAAAAAAmo/eLkRompsoAk/h120/lazer-epilasyon-merkezi.jpg
Uygun fiyatlarla lazer tedavisi yaptırabileceğiniz pek çok tedavi merkezi vardır. Çağımızda cilt tedavilerinde uygulanan lazer uygulamaları sayesinde; Fraksiyonel CO2 Lazer uygulaması özellikle tercih edilmektedir. Cilt yenileme, çatlak tedavileri, dövme sildirme, ben aldırma gibi sorunlarınızda farklı lazer teknikleri uygulanmaktadır
Cilt sıkılaştırma,
Cilt elastikiyetini arttırma,
Cilt yenileme,
Güneş lekelerinin tedavisinde,
Gözeneklerin küçültülmesinde,
Akne ve yara izlerinin tedavisinde,
Deri çatlaklarında ve ince kırışıklıkların tedavisinde Fraksiyonel lazer yöntemi uygulanır.

0 yorum:

Yorum Gönder